Szukaj oferty

Wczasy w OW BRYZA - Rowy

Rowy - piękne, szerokie plaże, czyste morze, delikatny piasek, urokliwe trasy spacerowe i rowerowe oraz bliskość Słowińskiego Parku Narodowego to tylko niektóre atuty tego urokliwego miasteczka.

O.W.BRYZA to malowniczo położony obiekt w zacisznej i spokojnej części Rowów. W miłej, kameralnej atmosferze mogą Państwo tam spędzić wspaniałe, rodzinne wakacje. Ośrodek położony jest na obszernej działce (2,5 ha) zagospodarowanej dla Państwa potrzeb, w odległości ok. 500 m od morza (dojście pięknym lasem sosnowym).

 

Do dyspozycji Gości są dwa bloki po remoncie i wymianie wyposażenia w pokojach i łazienkach, każdy z 32 pokojami. Wszystkie pokoje mają własny węzeł sanitarny i balkon. Na terenie ośrodka znajduje się: boisko do siatkówki, boisko do mini-koszykówki, trawiaste boisko do piłki nożnej, stoły do tenisa, place zabaw dla najmłodszych Gości, miejsca do grillowania, miejsce na ognisko, wypożyczalnia rowerów, ogrodzony parking - bezpłatny, stołówka (smaczna, domowa kuchnia), Wszystko to umiejscowione jest wśród zieleni i drzew. Dogodna lokalizacja obiektu zapewni Państwu spokojny wypoczynek.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie tej oferty - prosimy o kontakt

tel. +48 881 925 533, +48 606 142 997
e-mail:biuro@bptt.pl

Ewentualnie prosimy o przesłanie imienia i numeru telefonu, a my zadzwonimy.

* pola obowiązkowe

Wczasy zagraniczne

Przejdź do wyszukiwarki wczasów zagranicnych

Booking.com

Kontakt

BIURO PODRÓŻY "TransTravel"
43-430 Skoczów, ul. Kościelna 2
Nr konta: 32 1050 1083 1000 0091 3109 5573