Szukaj oferty

Przed nami kolejne wakacje. Zazwyczaj na krótko przed rozpoczęciem urlopu dociera do nas myśl, że warto by było spędzić wakacje w wyjątkowy sposób, żeby naprawdę wypocząć i oderwać się od codziennych problemów. Z przyjemnością pomożemy Państwu zaplanować i zrealizować wakacyjne marzenia.

Zapraszamy do wypoczynku w naszych ośrodkach nad Morzem Bałtyckim. Dowieziemy tam Państwa komfortowym autokarem, zapewnimy miłą obsługę i przyjemny wypoczynek. Oferujemy również krótkie wycieczki objazdowe oraz wyjazdy na jarmarki świąteczne. 

Szkoły, firmy oraz instytucje zapraszamy do skorzystania z naszych imprez grupowych. Przygotujemy dla Państwa bezpłatnie ofertę "uszytą na miarę" oraz dokonamy modyfikacji pod Państwa "dyktando" w oparciu o posiadane specjalne ceny przejazdów, zakwaterowania i wyżywienia. Kierując się wieloletnim doświadczeniem w organizacji wyjazdów turystycznych, dołożymy starań, aby każda wycieczka poza profesjonalną licencjonowaną kadrą i bazą transportowo - noclegową była atrakcyjnie tematyczna. Dla tych, którzy pragną wypocząć za granicą mamy przygotowaną szeroką ofertę renomowanych biur podróży. Pomożemy Państwu wybrać miejsce wyjazdu tak, aby spełniało spełniało oczekiwania zarówno rozrywkowe, wypoczynkowe jak i finansowe.

Część naszych klientów jest z namiod lat. Inni po raz pierwszy powierzają nam organizację swoich wakacji. Wszyscy sa dla nas jednakowo ważni. Dlatego zazwyczaj Ci, którzy sprawdzili jak działamy, po raz kolejny obdarzają nas zaufaniem. To dla nas największa nagroda i motywacja. Chcielibyśmy, aby jeszcze przez długi czas po powrocie można było z przyjemnością wracać myślami do niezapomnianych przeżyć i chwil utrwalonych na zdjęciach oraz planować kolejne podróże - te małe i te duże. Oczywiscie z Nami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert

 

Załoga TransTravel

 Kinga & Ania

Wczasy zagraniczne

Przejdź do wyszukiwarki wczasów zagranicnych

Booking.com

Kontakt

BIURO PODRÓŻY "TransTravel"
43-430 Skoczów, ul. Kościelna 2
Nr konta: 32 1050 1083 1000 0091 3109 5573